חדשות

הקמתה מחדש של "התנועה למען ארץ ישראל השלמה"

רונן צפריר כ סיוון התשס"ו 16/06/2006 18:56

כנס "יד טבנקין" .

הקמתה מחדש של "התנועה למען ארץ ישראל השלמה"

ע"י חברי פורום נהלל

15.6.06


אמש, יום ה' 15-06-06 נחתם במרכז "יד טבנקין" שברמת-אפעל, הכנס המחודש הראשון של התנועה למען ארץ ישראל השלמה.
מאות מחברי חברי ההתיישבות העובדת, "פורם נהלל" התכנסו לכנס יסוד של הקמתה מחדש של "התנועה למען ארץ ישראל השלמה" שהוקמה חודש אחר תום מלחמת ששת הימים ע"י נתן אלתרמן וקבוצה של אנשי רוח ומעש מתנועת העבודה ההיסטורית בעיקר.


בכנס השתתפו רבים מההתיישבות העובדת הותיקה וכן אורחים רבים ביניהם:

: ח"כ אריה אלדד בנו של ישראל אלדד שהיה מחותמי התנועה, רבקה רביב בתו של אצ"ג, השופט בדימוס אורי שטרוזמן, משה פלד מבית השיטה, רותי נוסבאום מכנרת, אחותה של נעמי שמר,יוסף ואילנה צור מקיבוץ שובל של השומר הצעיר, טל הר ממושב גבעת יואב שברמת הגולן, פרופ' גדעון לדז'ינסקי ממושב כפר בילו, פרופ' אמי רוזנבלום מחוג הפרופסורים לחוסן מדיני, פרופ' עזרא זוהר, בן קיבוץ משמר העמק של השומר הצעיר, אליקים העצני, דפנה נתניהו, אל"מ יהואר גל , מי שטס בצוות קרב עם הרמטכ"ל דן חלוץ, דני ולימור חלמיש ממעלה רחבעם מי שסבו היה ממקימי קיבוץ רמת הכובש, עו"ד אילון ירדן, בן קיבוץ כפר מכבי, יוני גולדבלאט – לבב ממקימי התא הכתום, אמנון שפירט מקיבוץ טירת צבי, אל"מ גדעון ישראלי מקיבוץ עין הנציב, עו"ד חיים משגב, איה רגב מיקנעם המושבה, עו"ד סיגלית הנדשר מהפורום המשפטי לארץ ישראל ועוד מאות חברים מרחבי הארץ, ברמת הגולן, בקעת הירדן, עמק יזרעאל, והנגב המערבי.

צפריר רונן ממושב מולדת שבעמק יזרעאל ממארגני הכנס אמר : "..עם שיוותר תמורת פיסת נייר על ארצו, יוותר גם על זהותו ולא ישוב להיות עם יותר, ...... צריך לשאול מיהו כאן הכובש ? הרי בכל ספרי ההיסטוריה בעולם ישנו פרק הנקרא: "תקופת הכיבוש הערבי". מאיפה באו "ערבים" ?, התשובה ברורה .....הערבים באים ממקום ששמו ערב . ממתי יהודה וארץ ישראל היא ארצם ? ממתי הומצאה המילה "כיבוש" ? מי כובש את ארצו של מי ? הייתכן שעם יכול להיות כובש בארצו ?


הכנס נחתם באמירה ברורה : "זו היא ארצנו ההיסטורית, אנו לא נוותר על זכותו של עם ישראל לשוב לארץ ישראל, שום ממשלה בישראל אין לה את הזכות או הרשות להגלות את העם מארצו ההיסטורית".

כל ניסיון לתת את לב ארץ ישראל, ארצו של עם ישראל, לעם הערבי בהכרח יוביל לתהליך היסטורי של מלחמה עקובה מדם..ההחלטות שהתקבלו בסיום הכנס :1. " אנו חברי התנועה למען ארץ ישראל השלמה, ממשיכת דרכם של אלתרמן, טבנקין, ש"י עגנון,
רחל ינאית בן צבי, חיים הזז, וחבריהם לדרך מצהירים בזאת כי ארץ ישראל שייכת רק לעם ישראל.

2. אנו קוראים להחיל את הריבונות הישראלית על כל ארץ ישראל מהים ועוד הירדן.

3. אנו קוראים לכל מי שארץ ישראל יקרה לו להצטרף לתנועה ולפעול למימוש מטרותיה ולקחת חלק פעיל בסיכול המזימה להגלות את עם ישראל מארצו ההיסטורית.התנועה למען ארץ ישראל השלמה

אנשי ההתיישבות העובדת – כנס נהללשלח לחבר

שלח כתבה לחבר

הערות:

שלח ל - e-mail:

שם השולח:

e-mail השולח:

הוספת תגובה

כותרת:

שם:

אימייל

מגורים:

שים לב!

מערכת Yeshanews שומרת לעצמה את הזכות שלא לפרסם תגובות שאינן ראויות לפרסום.

התפרסמו 4 תגובות:

החלף סדר תגובות
4. ואיך מצטרפים? ל"ת
נדב [24.08.07,16:56] תגובתך ל - נדב
3. איך מצטרפים ?
יצחק ,תל אביב [18.06.06,03:42] תגובתך ל - יצחק
2. כל הכבוד!!! המון הצלחה!!!
מיכל ,גינות שומרון [17.06.06,21:51] תגובתך ל - מיכל
1. בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ל"ת
קורן נאוה ,טבריה [17.06.06,15:23] תגובתך ל - קורן נאוה
 

פרסומת